flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

У Шумському районному суді Тернопільської області планується проведення опитувань учасників судових проваджень з використанням методології карток громадянського звітування

08 квітня 2019, 16:11

 

Оскільки одним з ефективних інструментів покращення умов відправлення правосуддя суддями та створення належних умов праці апарату суду, забезпечення доступності установ судової системи для відвідувачів, які звертаються до суду, є моніторинг та опитування як громадян, так і працівників судів, Рада суддів України, 17 вересня 2018 року, прийняла рішення №53 щодо застосування системи оцінювання роботи суду (СОРС) з метою отримання інформації про поточну ситуацію роботи судів та визначення потреб органів системи правосуддя.

 

 

Саме на виконання даного рішення 05 квітня 2019 року Регіональним громадським благодійним фондом «Право і демократія»  проводився семінар «Про застосування системи оцінювання роботи суду (СОРС) з метою отримання інформації про поточну ситуацію роботи судів та визначення потреб органів системи правосуддя» для відповідальних працівників апаратів судів за проведення анкетування відвідувачів щодо якості функціонування суду, у якому взяла участь заступник керівника апарату суду – Стельмащук Альона Мирославівна.

Саме для отримання інформації про поточну ситуацію роботи судів та визначення потреб органів системи правосуддя, з метою оцінки якості функціонування судової системи в судах України проводяться опитування відвідувачів щодо їх задоволеності роботою суду за методикою СОРС.   

Варто зазначити, що проведення опитувань учасників судових проваджень з використанням методології карток громадянського звітування у Шумському районному суді планується уже найближчим часом. 

 

Під час проведення такого опитування, буде прохання.  відвідувачів суд заповнити анонімні анкети та оцінити роботу суду за наступними параметрами:

  доступність суду;

  зручність та комфортність перебування в суді;

  повнота та ясність інформації,

  прийнятність витрат, пов’язаних зі зверненням до суду;

  доступність правової допомоги у разі необхідності;

  дотримання термінів судового розгляду;

  сприйняття роботи працівників апарату суду;

  сприйняття роботи судді;

  система "Електронний суд".

Метою такого оцінювання роботи суду є вдосконалення організації роботи суду, а саме підвищення продуктивності, ефективності та якості судових процедур.  

 

Прес-служба суду